Epic Games Store’da 88 TL değerindeki İki oyun ücretsiz oldu!

Ghostbusters: The Video Game Remastered ve Blair Witch isimli iki oyun bu hafta Epic Games kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu. Oyunların özelliklerine ve sistem gereksinimlerine haberimizin devamından göz atalım.

Epic Games Store’da 88 TL değerindeki İki oyun ücretsiz oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla adından söz ettiren Epic Games Store, şimdi de iki farklı ücretsiz oyun ile karşımıza çıkıyor. Şirket önümüzdeki hafta da Ghostbusters: The Video Game Remastered ve Blair Witch isimli 2 yapımı Epic Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıcılarına hediye ediyor. Gelin kısa süreliğine ücretsiz dağıtılacak olan bu 2 oyunu yakından inceleyelim.

Blair Witch

https://www.youtube.com/embed/b_lfE2IeR2A” width= “1044” height=”587″ frameborder=”0″ allowfullscreen= “allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

Sinematik hikâyesine dayanan, birinci şahıs, hikâye odaklı psikolojik korku türündeki bu oyun hakkındaki yorumlar oldukça olumlu. Blair Witch korku filmleri serisine dayanan Bloober Team tarafından geliştirilen psikolojik bir hayatta kalma korku video oyunudur. 30 Ağustos 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Lionsgate Games tarafından yayınlanmıştır. 

Oyun, hayatta kalma korku mekaniklerine ve gizliliğe odaklanıyor ve oyuncunun dokuz yıllık kayıp izini izlemek ve takip etmek için kamera, cep telefonu, el feneri veya Ellis’in köpeği, Bullet gibi öğeleri kullanmasını gerektiren birinci şahıs bakış açısıyla oynanıyor.

Blair Witch sistem gereksinimleri; Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3-3220 (3.30 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz) Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 16 GB kullanılabilir alan Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590 Bellek: 8 GB RAM Depolama: 16 GB kullanılabilir alan Ghostbusters: The Video Game Remastered

https://www.youtube.com/embed/xZzC11Tdcng” width=”1044″ height=”587″ frameborder=”0″ allowfullscreen= “allowfullscreen” data-mce-fragment=”1″>

Ghostbusters: The Video Game 2009 yılında dağıtılan video oyundur.  Aksiyon macera türündeki oyun, orijinal filmlerin yazarları Dan Aykroyd ve Harold Ramis tarafından kaleme alınmış özgün hikâyede Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie Hudson gibi oyuncuların sesleri ve oyun içi tasvirlerini içeriyor.

Oyunun PC, PlayStation 3, ve Xbox 360 sürümlerini Terminal Reality şirketi, PlayStation 2, PlayStation Portable ve Wii sürümlerini Red Fly Studio şirketi, Nintendo DS sürümünü Zen Studios şirketi hazırladı.

Ghostbusters: The Video Game Remastered sistem gereksinimleri; Minimum: İşletim Sistemi: Windows 7 SP2 veya Üstü İşlemci: Intel i3 Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630 Bellek: 4 GB Ram Önerilen: İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5-4690 Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 Bellek: 6 GB RAM 2020 Audi A6 Ekim ayı fiyat listesi!Otomobil Microsoft PlayStation

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz