Pokemon GO Fest’de Efsanevi Pokemon’lar Çıkıyor!

Geçen senenin en popüler oyunu olmayı başaran Pokemon GO, yakın zamanda yapacağı güncelleme ile eğlenceli anlar yaşatacak. Yayınlanan yeni fragmanla beraber resmen ortaya çıkan Efsanevi pokemonlar Chicago’da düzenlenecek festivalle beraber geliyor. Bugün gelen güncelleme ile savaşlarda defans yapma gibi son radde işlevsel özellikler ekleyen Niantic, herkesin gözlerini Efsanevi Pokemon’lara dikmesini sağladı.

22 Temmuz’da Chicago’da yapılacak Pokemon GO Fest’de ortaya çıkacak efsanevi pokemonlar binlerce kişiye karşı tek bir pokemonun mücadelesini gözler önüne seriyor. Festivalde katılımcılar çok sayıda pokemon yakalamayı başarırlarsa bu sayı tek bir Efsanevi Pokemon ortaya çıkartacak. Bu pokemon yenik edilebilirse festival bittikten sonra özel Dünya Efsanevi Silahlı Kuvvetler’de görülmeye başlayacak. Yeni Raid sisteminin mekaniğine müsait olarak yapılacak savaşlarda efsanevi pokemon rekabete uğrarsa yakalanabilir olacak, ancak bu pokemonu Gym noktalarına koyamayacağız.

Oyun yaz aylarında yakaladığı başarılı ivmeyi efsanevi pokemonlarla yeniden ateşleyecek. Bu eğlenceden faydalanmak için Chicago’da olmanız gerekiyor. Etkinlik bittikten sonra efsanevi pokemonların kaderini hep beraber göreceğiz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz