Steam Yeni Yılı İndirimi başladı!

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam, oyunculara çeşitli indirimler sunmaya devam ediyor. Bu sefer ise 2019 Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı ve Steam’de yer alan binlerce ürün indirime girdi. İndirimler 11 Şubat’a kadar devam edecek. 

Steam Yeni Yılı İndirimi başladı!

Bu seneki Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi esnasında oyuncuların 60 TL ve üzerindeki bir değere sahip olan uygun satın alımlarına otomatik olarak ilave 10 TL değerinde bir indirim uygulanacak. Bu hesap başına tek bir sepetle sınırlı kalacak. O yüzden seçimlerinizi iyi yapmanızı ve tek seferde yapmanızı öneririz.

Bunun yanı sıra indirim esnasında aldığınız oyunlardan jeton da kazanacaksınız. Bu jetonları Ödül Gişesi’ne giderek çeşitli Steam ödülleri karşılığında kullanabilirsiniz.

Jetonlarınızı ışıl ışıl bir profil sayfası, ifadeler, rozetler ve hemen kullanabileceğiniz daha fazla indirim kuponu almak için harcayabilirsiniz. Bu jetonların kullanım süresi Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi’nin sonuna kadardır. 

Genel olarak bakıldığından geniş bir indirim tablosu bizleri karşılıyor. Yinede siz sadece ihtiyacınız olan oyunları almakla yetinin bize kalırsa. İlgili indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Titanfall Battle Royale oyunu Apex Legend yayınlandı!Oyun

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz