Asphalt 9 vs Asphalt 8

Gameloft, mobil oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan Asphalt 8: Airborne’un çok daha güncel ve zengin içeriğe sahip olan versiyonu Asphalt 9: Legends’ı geçtiğimiz günlerde Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sundu.

Asphalt 9: Legends, Akıllı Telefonunuzun Canına Okuyacak Grafiklerle Erişime Açıldı

Asphalt 9: Legends, Ferrari, Porsche, Lamborghini gibi ünlü otomobil markalarının da yer aldığı 50’den fazla otomobili yarış severlere oldukça zengin bir içerik sunuyor. Ancak oyundaki asıl geliştirmeler grafik alanında yoğunlaşıyor.

Asphalt 9: Legends ile birlikte mobil oyuncular HDR kalitesinde yarış keyfinin tadını çıkarıyorlar. Dokuların çok daha gerçekçi olduğu, hava durumu, aydınlatma ve efektlerin çok daha hoş gözüktüğü Asphalt 9: Legends, tüm mobil oyuncuları memnun etmeyi başaracak.

5 Yıllık Aradan Sonra Valve’ın Yeni Oyunu Artifact’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Asphalt 9: Legends’ın Asphalt 8: Airborne’a göre grafiklerini ne kadar fazla iyileştirdiğini Nekon adlı YouTube kanalının yayınladığı videoda izleyebilirsiniz. Asphalt 9: Legends’ı hala denemediyseniz videonun altında yer alan bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz.

  • Asphalt 9: LegendsİNDİR
  • Asphalt 9: LegendsİNDİR

İlk olarak 2005 yılında Symbian işletim sistemi için tanıtılan Asphalt serisinin ilk oyundan günümüze kadar nasıl bir evrim geçirdiğini de aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz