Microsoft, 3 Yeni Oyun Kumandasını Tanıttı!

Microsoft, yeni tasarladığı oyun kumandalarını ve Windows 10 kullanıcıları için bilgisayarla basit bir şekilde eşleştirmeyi sağlayan XBOX Kablosuz Adaptör isimli bir aksesuarı, vatan dışında Microsoft Store üzerinden ön satışa çıkardı. Volkan Gölge, Devriye Teknolojisi ve Gri/Yeşil olarak adlandırılan yeni oyun kumandaları, oldukça dikkat çekici renklere ve tasarımlara sahip.

Yeni XBOX oyun kumandalarının tasarımları, eski tasarımlar ile benzerlik gösteriyor. Tasarımların ayırt edici en büyük özelliklerinin renk seçenekleri olduğunu söyleyebiliriz. XBOX One ve XBOX One S modelleri ile uyumlu olan yeni oyun kumandalarının ayrıca XBOX One X modeli ile uyumlu çalışacağı öne sürüldü.

Microsoft’un Yeni Şahanesi Xbox One X Tanıtıldı!

Göze hitap eden yeni tasarımların, eski tasarımlar ile derhal derhal aynı fiyatlara sahip olduğunu, hatta bazı modeller ile aynı fiyatta olduğunu söyleyebiliriz. Şu an vatan dışında ön satışta olan Volkan Gölge 18 Eylül 2017’de, Devriye Teknolojisi 26 Eylül 2017’de $69.99 eder etiketi ile satışa sunulurken, son olarak Gri/Yeşil tasarımı 5 Eylül 2017’de $64.99 eder etiketi ile ilk sahiplerine ulaşacak. Ayrıca yeni minimal boyuttaki XBOX Kablosuz Adaptör de $24.99 eder etiketi ile 31 Ocak 2018’de satılacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Microsoft tarafından ön satışa sunulan bu ürünlerin Türkiye‘de ne vakit satışa çıkarılacağı ve fiyatlarının ne olacağı şu an için bilinmiyor.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz